Napsali o nás

Recenze jsou uvedeny a dohledatelné na stránkách firemního profilu google 

Díky Honzovi se náš Velký den stal nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše hosty. Svatební balíček s DJ, piano a violončelo k obřadu - jedinečný hudební zážitek. Moc ti děkujeme a už se těšíme na další akci. L&R


S panem klavíristou jsme byli velice spokojení. Komunikace byla rychlá a spolehlivá. Na naší svatbě nám vykouzlil nezapomenutelnou atmosféru, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat. Svatebčané byli z pana Kuchaře nadšení a už se těšíme na další akci, kde ho budeme moct opět slyšet hrát :-)


Na Honzu Kuchaře jsme dostali skvělá doporučení a stejně skvělé doporučení rádi předáme dál :-). Honza je profesionál po všech stránkách. Od počáteční komunikace a ujasňování vzájemných očekávání až po nezapomenutelně krásnou hudební atmosféru, kterou Honza vykouzlil na naší svatbě. Byli jsme moc spokojeni a děkujeme za úžasný a jedinečný hudební zážitek. Přejeme hodně úspěchů s tak krásným hlasem, talentem a citem pro hudbu :-). M&M (29.2.2020)

Dobrý den, Honzo,

konečně jsme se dostali zpět domů, tak se omlouvám, že jsme ani nenapsali.

Mockrát děkujeme za krásnou atmosféru na naší svatbě. Bylo to moc příjemné a slyšeli jsme jenom samou chválu. My jsme si užili hlavně obřad, který byl nezapomenutelný a pak už jsme byli v jednom kole, tak jsme neměli moc času, ale všichni se bavili dobře a super byl i první tanec!

Ještě jednou děkujeme a ať s Vám daří,

S pozdravem,

Eva a Ondřej


Moc Vám děkuji, Honzo, za všechno.

Nakonec jsme se s rodinou shodli, že právě Váš osobní výstup celou svatbu posunul na úplně jinou úroveň (jste fakt třída). Moc si toho cením a jsem rád, že jste u nás hrál. Jakmile bude něco obdobného v plánu, rozhodně se na Vás obrátím.

Moc děkuju ještě jednou a přeju pěkný den.

S pozdravem za nás oba,

Vojta

(Svatba Augustiánský dům Luhačovice)


Honzo a Adame, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, jsme moc rádi, že jste byli součástí našeho velkého dne a v sobotu jste nám díky Vaší hudbě, vykouzlili nádhernou atmosféru. Nikdy nezapomeneme. Martina a Ferda

Děkujeme za úžasný hudební doprovod při svatebním obřadu a za skvělou hudbu během odpoledne, všichni hosté byli nadšeni.Pokud hledate profesionalni hudebniky na svou akci, tak Honza Kuchar se svym kolegou saxofonistou je jasna volba. Nasi svatbu ozivili uzasnym hudebnim doprovodem, byli jsme maximalne spokojeni. Dekujeme!!!!


Nádherná hudba, skvělí kluci
Všem, kdo sháníte hudební doprovod k čemukoli, vřele doporučuji. Jste na těch správných stránkách

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělý hudební doprovod k obřadu a hostině na naši svatbě. Bylo to opravdu super, jen nás mrzí, že zrovna my dva jsme neměli možnost si vás pořádně poslechnout. Ale příchod něvěsty (i ženicha ;)) byl parádní :-)

Doufáme, že nástroje moc nezmokly a bez úhony přežily tu letní spršku.

Snad budeme mít možnost si Vás ještě někdy poslechnout.
S přátelským pozdravem, 
T&L Víchovi :-)


Dobrý den,

ještě jednou bychom Vám chtěli strašně moc poděkovat, bylo to perfektní:) Všichni byli naprosto z hudby unesení:) Takže opravdu moc děkujeme, asi jsme Vás v ten den trošku zdrželi, tak se za to omlouváme, ale opravdu to bylo úžasné:).

A přeji hezký den.

Petra Petričko:)

=

ještě jednou chci touto cestou poděkovat za čtvrtek 24.8.2017, kdy jste nám hrál na svatbě. 

Bylo to krásné a spousta přátel uznala, že to bylo kouzelné. Nedá se to srovnat s obřady s puštěnou hudbou z cd. Boráková


Rádi bychom Honzovi a jeho doprovodu poděkovali za úžasný hudební zážitek během našeho svatebního dne ! Honza je vynikající hudebník a velice milý a příjemný člověk. Všichni svatebčané byli hudbou nadšeni. Ještě jednou tedy děkujeme, Honzo ! Michaela Hellerová