Napsali o nás

Recenze jsou uvedeny a dohledatelné na stránkách firemního profilu google Honza Kuchař 

Jsme moc spokojeni a ještě teď, nějakou dobu po svatbě, jsme tohoto hudebního zážitku plní.
Honza je člověk na pravém místě. K obřadu zahrál spolu s violoncellistou krásné písničky, které jsme si mohli sami vybrat a i když některá přání, jako Game of Throns theme k odchodu z kostela, byla neobvyklá, vůbec se nezalekli a zahráli s obrovským nasazením. Všichni svatebčané byli dojatí a nadšení z jejich výkonu.
Také vyplnili prostor během hodování svatebčanů milými a klidnými písněmi, doplněnými tóny saxofonu a profesionálním zpěvem.
Nechybělo vystoupení s harmonikou a lidové písně.
Co jsme si s manželem vymysleli, to nám Honza a jeho tým splnil.
Jsme opravdu moc rádi, že jsme se rozhodli pro Honzu a můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí svůj den prožít opravdu naplno a originálně.
Manželé Jarošovi :-)


Na Honzu jsem narazila úplně náhodou a jsem za to hrozně ráda. Hned jak jsem viděla video s ukázkami písní tak jsem se zamilovala a věděla, že přesně tohle bych na své svatbě chtěla mít. Díky Honzovi a jeho kolegovi s violoncelem měla naše svatba úžasnou atmosféru. Vše bylo přesně tak jak jsem si to vysnila a jsem hrozně šťastná, že jsem tak úžasnou hudbu mohla mít zrovna já na své svatbě 😍😍😍 ještě jednou vám mockrát za vše děkujeme jde vidět, že hraní vás hrozně baví a i díky tomu jste tak úžasní a nezapomenutelní 😍😍 děkuji, že jste nám naší svatbu udělali výjimečnou 😍😍 


Všichni z Vás byli naprosto nadšení, včetně nás, hosté nám chválili i výběr skladeb, Gladiátor byl hodně silný i pro některé chlapy. :-)
Myslela jsem si, že při mém příchodu úplně zdřevěním, že nebudu schopná udělat krok, ale ta hudba mě v podstatě nesla sama, až jsem se musela trošku držet, abych nezačala tancovat.:-D Snažila jsem se si užít opravdu každý krok. Byla jsem naprosto klidná, neboť jsem věděla, že jsou na místě profesionálové, kteří vědí, co mají dělat, což nám značně ulehčilo celou organizaci. My s manželem jsme se nemuseli vůbec o nic starat a mohli si tak naplno užít celý den.
Ještě jednou moc děkujeme.
S pozdravem,Barbora Kyjovská (Boberová) (11. 9.2020 U Holubů)


 Na svatebním eventu pořádáném U Holubů, kde jsme následně měli svatbu žena slyšela jeho skladby a hned se do nich zamilovala. Máte na výběr z řady balíčků. Záleží jestli chcete jen hudbu k obřadu, popřípadě k obědu, nebo celý den. Vybrali jsme si balíček obřad piano+violončelo. Honza je opravdový profesionál. Máte na výběr z velkého množství skladeb, navíc když máte zájem o skladbu speciální, tak je Honza schopen vám přání splnit a zahrát ji. Opravdu navodil příjemnou atmosféru v náš velký den. Všem můžeme jen doporučit. Budeme rádi vzpomínat. Děkujeme Daniela a Tomáš Pavelkovi 

Honza je velký profesionál, skvělý hudebník a výborný bavič. Objednali jsme si u něj kompletní svatební balíček a vše bylo dokonalé. Nezapomenutelná hudba v průběhu obřadu, krásné skladby při hostině a k odpolednímu relaxu, skvělá zábava s harmonikou a lidovými písničkami a večer výborný DJ. Celou svatbu nám také odmoderoval a postaral se o pobavení hostů. Všichni hosté i my na něho stále vzpomínáme. Můžeme vřele doporučit.


Honza, dokázal z našeho svatebního dne udělat jedinečnou a nezapomenutelnou chvíli. Ještě jednou chceme poděkovat, že byl jeho součástí. Hudební vystoupení včetně akordeonu, který zvedl většinu hostů ze židlí, bylo naprosto skvělé. Do budoucna se moc rádi obrátíme s důvěrou znovu.
P & J 

Honzu jsme měli na svatbě, hudba zpěv nádhera! Dále svatbu moderoval, bavil hosty na akordeon.. prostě dokonale! Všem doporučuji! Je to profik! 


Děkujeme Honzovi za profesionalitu a vstřícnost během našeho svatebního dne, který se stal nezapomenutelným. Mile nás překvapilo vystoupení s harmonikou, které dodalo naší atmosféře ten správný "šmrnc". Vřele všem doporučujeme. Eva a Honza 


Objednali jsme si na svatbu k obřadu balíček piano + violoncello. Zahráli nám úžasně, to co jsme chtěli a navodili perfektní atmosféru u obřadu. Pro většinu hostů byla hudba překvapení a všichni z ní byli nadšení - my novomanželé nejvíce, protože se hrála hudba našeho srdce. Ač se v tu chvíli člověku honí v hlavě milion jiných věci, hudbu jsem vnímal celou dobu a jsem moc rád, že jsme si Honzu s doprovodem na svatbu pozvali. Rozhodně mohu doporučit, bylo to úžasné zpestření venkovního obřadu, na kterém byla právě tato živá hudba tím nejhezčím - hned po mé ženě :-) 


Díky Honzovi se náš Velký den stal nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše hosty. Svatební balíček s DJ, piano a violončelo k obřadu - jedinečný hudební zážitek. Moc ti děkujeme a už se těšíme na další akci. L&R


S panem klavíristou jsme byli velice spokojení. Komunikace byla rychlá a spolehlivá. Na naší svatbě nám vykouzlil nezapomenutelnou atmosféru, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat. Svatebčané byli z pana Kuchaře nadšení a už se těšíme na další akci, kde ho budeme moct opět slyšet hrát :-)


Na Honzu Kuchaře jsme dostali skvělá doporučení a stejně skvělé doporučení rádi předáme dál :-). Honza je profesionál po všech stránkách. Od počáteční komunikace a ujasňování vzájemných očekávání až po nezapomenutelně krásnou hudební atmosféru, kterou Honza vykouzlil na naší svatbě. Byli jsme moc spokojeni a děkujeme za úžasný a jedinečný hudební zážitek. Přejeme hodně úspěchů s tak krásným hlasem, talentem a citem pro hudbu :-). M&M (29.2.2020)

Dobrý den, Honzo,

konečně jsme se dostali zpět domů, tak se omlouvám, že jsme ani nenapsali.

Mockrát děkujeme za krásnou atmosféru na naší svatbě. Bylo to moc příjemné a slyšeli jsme jenom samou chválu. My jsme si užili hlavně obřad, který byl nezapomenutelný a pak už jsme byli v jednom kole, tak jsme neměli moc času, ale všichni se bavili dobře a super byl i první tanec!

Ještě jednou děkujeme a ať s Vám daří,

S pozdravem,

Eva a Ondřej


Moc Vám děkuji, Honzo, za všechno.

Nakonec jsme se s rodinou shodli, že právě Váš osobní výstup celou svatbu posunul na úplně jinou úroveň (jste fakt třída). Moc si toho cením a jsem rád, že jste u nás hrál. Jakmile bude něco obdobného v plánu, rozhodně se na Vás obrátím.

Moc děkuju ještě jednou a přeju pěkný den.

S pozdravem za nás oba,

Vojta

(Svatba Augustiánský dům Luhačovice)


Honzo a Adame, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, jsme moc rádi, že jste byli součástí našeho velkého dne a v sobotu jste nám díky Vaší hudbě, vykouzlili nádhernou atmosféru. Nikdy nezapomeneme. Martina a Ferda

Děkujeme za úžasný hudební doprovod při svatebním obřadu a za skvělou hudbu během odpoledne, všichni hosté byli nadšeni.Pokud hledate profesionalni hudebniky na svou akci, tak Honza Kuchar se svym kolegou saxofonistou je jasna volba. Nasi svatbu ozivili uzasnym hudebnim doprovodem, byli jsme maximalne spokojeni. Dekujeme!!!!


Nádherná hudba, skvělí kluci
Všem, kdo sháníte hudební doprovod k čemukoli, vřele doporučuji. Jste na těch správných stránkách

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělý hudební doprovod k obřadu a hostině na naši svatbě. Bylo to opravdu super, jen nás mrzí, že zrovna my dva jsme neměli možnost si vás pořádně poslechnout. Ale příchod něvěsty (i ženicha ;)) byl parádní :-)

Doufáme, že nástroje moc nezmokly a bez úhony přežily tu letní spršku.

Snad budeme mít možnost si Vás ještě někdy poslechnout.
S přátelským pozdravem, 
T&L Víchovi :-)


Dobrý den,

ještě jednou bychom Vám chtěli strašně moc poděkovat, bylo to perfektní:) Všichni byli naprosto z hudby unesení:) Takže opravdu moc děkujeme, asi jsme Vás v ten den trošku zdrželi, tak se za to omlouváme, ale opravdu to bylo úžasné:).

A přeji hezký den.

Petra Petričko:)

=

ještě jednou chci touto cestou poděkovat za čtvrtek 24.8.2017, kdy jste nám hrál na svatbě. 

Bylo to krásné a spousta přátel uznala, že to bylo kouzelné. Nedá se to srovnat s obřady s puštěnou hudbou z cd. Boráková


Rádi bychom Honzovi a jeho doprovodu poděkovali za úžasný hudební zážitek během našeho svatebního dne ! Honza je vynikající hudebník a velice milý a příjemný člověk. Všichni svatebčané byli hudbou nadšeni. Ještě jednou tedy děkujeme, Honzo ! Michaela Hellerová


Krásný den, Honzo,chtěla jsem vám chtěla ještě jednou mockrát poděkovat za krásnou atmosféru a to vše okolo, bylo to naprosto dokonalé a takové jako jsem si to vysnila a ještě jednou vám hrozně hrozně moc děkuji. Budu všude chválit a doporučovat. M. Wojtasová  

Vytvořte si webové stránky zdarma!